• gaming animator-risus animacija-gaming room-family-hotel-lišanj-
  • gaming-room-gaming-animatori-u-family-hotel-lišanj-risus-animacija

ANIMATOR U GAMING ROOM-u

Karakteristike gaming animatora

Gaming animatori su po prirodi vesele, komunikativne osobe koje vole raditi s djecom i odraslima. Od gaming animatora očekujemo da zna gostima objasniti sve igre. Po potrebi pomoći djeci da prođu level-e u igrama poput Astro's Playroom.

Playstation 5 konzole se moraju održavati i čuvati (CD-i). Redovito se organiziraju Gaming event-i u igrama poput Fortnite, Fifa, Astro's Playroom, itd. Glavni posao je upisivanje termina gostiju za igranje.

"Svakog mogu naučiti animacijski program i što znači biti animator, ali ne mogu vas naučiti da se smijete, da budete veseli i srdačni i da uživate u radu s ljudima.Takvi morate biti po prirodi i takve animatore tražimo." - Tomislav Rašić, direktor i vlasnik

Opis poslova animatora u Gaming room-u

Opis posla Gaming animatora u Gaming room-u:

 - upis termina igranja za sve goste hotela

 - organiziranje Gaming evenata: Fortnite, Fifa, Astro's Playroom

 - čuvanje opreme

 - održavanje opreme (redovito punjenje kontrolera za PS5)

 - izdavanje CD-a s igrama

Radni period

  • cijeli period rada: 16.02.-08.11.2024.
  • nudimo mogućnost sezonskog zaposlenja: idealan period rada je 15.6.-15.9.2024.
  • nudimo mogućnost sezonskog zaposlenja: mogući period rada je 21.6.-8.9.2024.
  • nudimo mogućnost rada na SC ugovor zaposlenja na određeno s mogućnošću zaposlenja na neodređeno
  • nudimo mogućnost rada na Ugovor o radu na određeno s mogućnošću zaposlenja na neodređeno